• Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego

• Dyrekcja Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 w Sopocie z wielką radością informuje, że

uczeń kl. V a - Mateusz Marszałł
            został wyróżniony i nagrodzony Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego.

Gala stypendialna odbyła się 18 grudnia 2017 r. w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku.
             Uroczystość była podsumowaniem „Programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży - mieszkańców województwa pomorskiego", który był realizowany przez samorząd województwa pomorskiego w latach 2016/2017. W uroczystości wręczenia stypendiów najzdolniejszym uczniom uczestniczyli radni Sejmiku Województwa Pomorskiego, przedstawiciele lokalnych władz samorządowych, dyrektorzy szkół i nauczycieli, jak również rodzice i opiekunowie wyróżnionych uczniów.

Serdecznie gratulujemy!

• Rekrutacja do klasy I

• Szanowni Rodzice!

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 8 w Sopocie informuje, że od stycznia rozpoczyna się rekrutacja do klasy pierwszej!

Wniosek oraz regulamin dostępne w zakładce Rekrutacja.

Sylwia Łebkowska

Dyrektor SP nr 8 w Sopocie