• Emma Kaszuba-Rakowska

• Emma Kaszuba-Rakowska została powołana i należy od tego roku do Reprezentacji Polski Fitness WFF. W tym roku brała udział m.in. w III Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół w Fitnessie Spotowym 2015 w Łochowie, gdzie zajęła 8. miejsce na 15 w kategorii do lat 10, MIstrzostwa Polski Fitness, Fit-KidAerobicWWF -WBBF Warszawa 2015 (World Fitness Federation-World Body Building Federation) - 9. miejsce, a także w II Grand Prix Aleksandry Kobielak  - 7. miejsce na 19 osob w kat. do lat 10

W bieżącym roku szkolnym zajęła 8. miejsce w Polsce Federacji WFF-WBBF PUCHAR POLSKI – POLISH CUP w Fitness&Kulturystyce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy naszej uczennicy dalszych fantastycznych sukcesów!

• Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Fitnessie Sportowym

•  Emma 18 czerwca - reprezentowała naszą szkołę w Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół w Fitnessie Sportowym i zajęła 6 miejsce.

Gratulujemyyes

• Zawody międzynarodowe - 14 i 15 maja

• Informujemy, iż dnia 14 maja Emma Kaszuba - Rakowska zajęła 3 miejsce na miedzynarodowych zawodach Amber Prix 2016 , Klaipeda . W dniu 15 maja Emma zajęła 4 miejsce na Mistrzostwach Europy WFF Litwa 2016 ( pokonując zawodniczki AWF) . Dodatkowo otrzymała wyróżnienie publiczności za najlepsze show fitness.

• Mistrzostwa Polski WFF - 2 maja 2016r.

• 2 maja Emma brała udział w Mistrzostwach Polski WFF. Więcej zdjęć Emmy w galerii zdjęć.

• Występy Emmy dla WOŚP - 10 stycznia 2016r.