• Grono pedagogiczne w roku szkolnym 2020/2021

        • Dyrektor

          mgr Sylwia Łebkowska

          V-ce dyrektor

          mgr Barbara Śmiech

          Nauczyciele języka polskiego

          mgr Wiesława Łanik
          mgr Elżbieta Kulpińska
          mgr Agnieszka Matusek
          mgr Dorota Stykowska

          Nauczyciele języka angielskiego

          mgr Urszula Niesiołowska 
          mgr Joanna Nietupska
          mgr Anita Krajewska
          mgr Aleksandra Narloch-Kopyłowicz

          Nauczyciel języka niemieckiego

          mgr Dagmara Brzezińska

          Nauczyciel historii

          mgr Anna Maślak
          mgr Iwona Skowrońska

          Nauczyciel WOS mgr Iwona Skowrońska

          Nauczyciele matematyki

           

          mgr Jolanta Kosko
          mgr Agnieszka Suwała-Bąber
          mgr Weronika Paszkowska
          mgr Katarzyna Nędza

          Nauczyciele przyrody

          mgr Róża Kaszyńska

          Nauczyciel biologii

          mgr Róża Kaszyńska

          Nauczyciel geografii mgr Katarzyna Spuła
          Nauczyciel chemii mgr Martyna Madej
          Nauczyciel fizykii mgr Karolina Roczyniewska

          Nauczyciele informatyki

          mgr Michał Kassjański
          mgr Weronika Paszkowska
          mgr Agnieszka Suwała-Bąber

          Nauczyciele kształcenia zintegrowanego

          mgr Grażyna Dybcio
          mgr Małgorzata Majchrzak
          mgr Małgorzata Malinowska
          mgr Aleksandra Fredrich-Reluga
          mgr Agata Kuchcińska
          mgr Beata Wilczewska 
          mgr Beata Świniarska
          mgr Ewa Wojtasik

          Nauczyciele religii

          siostra Małgorzata Poniatowska
          mgr Marcin Rayss
          ks. Tomasz Redzimski
          ks.Krzysztof Konkol
          pastor Konrad Grondys

          Nauczyciel plastyki

          mgr Dorota Czajkowska-Mróz
          mgr Kuczyńska Agata

          Nauczyciel techniki

          mgr Dorota Czajkowska-Mróz
          mgr Kuczyńska Agata

          Nauczyciel muzyki

          mgr Ewa Gajberger-Burtowy

          Nauczyciele wychowania fizycznego

          lic. Zbigniew Bąber
          mgr Waldemar Dunajski
          mgr Piotr Kaszyński
          mgr Karolina Koperska
          mgr Mariola Koziorowska
          mgr Karol Czyż

          Nauczyciele wspomagający

          mgr Katarzyna Krymkowska
          mgr Elżbieta Kulpińska
          mgr Małgorzata Śliżewska                        
          mgr Małgorzata Kurzawa

          Biblioteka

          mgr Ewa Cieniuch
          mgr Małgorzata Zdrojewska

          Psycholog szkolny

          mgr Agnieszka Krzemianowska-Ozga

          Pedagog szkolny mgr Agnieszka Rohde

          Nauczyciel wychowania do życia w rodzinie

          mgr Dorota Stykowska

          Nauczyciele świetlicy

          mgr Wanda Łapińska
          mgr Aleksandra Stiller
          mgr Agata Kuchcińska
          mgr Renata Kosińska
          mgr Marta Lentas

          Nauczyciele terapeuci

          mgr Monika Wittmann

          Nauczyciel etyki

          mgr Wiesława Łanik

          Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa mgr Agnieszka Krzemianowska-Ozga
          Nauczyciel doradztwa zawodowego mgr Karolina Koperska