• Sprawy organizacyjne

• Witaj w ŚWIETLICY!

Świetlica jest miejscem, w którym dzieci bezpiecznie i miło spędzają wolny czas. To tu czekają na zajęcia, lub po ich skończeniu, na rodziców.

Podczas pobytu w świetlicy dzieci mają możliwość odrobienia pracy domowej, zabawy w gronie rówieśników, uczestniczenia w różnorodnych zajęciach, a także zabawy na świeżym powietrzu.

Uczniowie biorą udział w licznych konkursach plastycznych, wewnątrz – i pozaszkolnych. W ramach zajęć świetlicowych organizowane są różnego rodzaju wydarzenia (Dzień Chłopaka, Mikołajki, Światowy Dzień Kota, itp.).

Nauczyciele, pracujący w świetlicy szkolnej, w roku szkolnym 2020-2021

1. Wanda Łapińska

2. Marta Lentas

3. Aleksandra Stiller

4. Renata Kosińska

5. Agata Kuchcińska

Godziny pracy świetlicy:

Świetlica szkolna zapewnia opiekę od poniedziałku do piątku, od 7.30 do 17.00.

tel. 883-201-204

tel 2.: 570-722-643

Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy:

plik do pobrania: karta_do_swietlicy_2020.docx