• Sprawy organizacyjne

• Witaj w ŚWIETLICY!

Świetlica jest miejscem, w którym dzieci bezpiecznie i miło spędzają wolny czas. To tu czekają na zajęcia, lub po ich skończeniu na rodziców.

Podczas pobytu w świetlicy dzieci mają możliwość odrobienia pracy domowej, zabawy w gronie rówieśników, uczestniczenia w różnorodnych zajęciach, a także zabawy na świeżym powietrzu.

Uczniowie biorą udział w licznych konkursach plastycznych, wewnątrz – i pozaszkolnych. W ramach zajęć świetlicowych organizowane są różnego rodzaju wydarzenia (Dzień Chłopaka, Mikołajki, Światowy Dzień Kota, itp.).

ZASADY PRZYJĘCIA DZIECI DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ I FUNKCJONOWANIE ŚWIETLICY

Świetlica w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 w Sopocie działa w godzinach 7.30– 17.00.

Do świetlicy przyjmowani są uczniowie klas I-III.

W dniu rozpoczęcia roku szkolnego należy pobrać „Kartę zgłoszenia dziecka do świetlicy”. Karty dostępne są w świetlicy oraz w portierni szkoły. Można je pobrać również ze strony internetowej szkoły.

Rodzice, którzy chcą, aby dziecko uczęszczało na zajęcia świetlicowe, proszeni są o dostarczenie kompletnie wypełnionej karty zgłoszenia do świetlicy do dnia 14 września 2022 r.  Karty można składać u wychowawców świetlicy lub w portierni szkoły.

Przypominamy, że świetlica dostępna jest dla dzieci rodziców pracujących.

Wychowawcy świetlicy w roku szkolnym 2022/2023

1. Wanda Łapińska

2. Marta Lentas

3. Renata Kosińska