• Stypendia Prezydenta Miasta Sopotu 2021 przyznane!

• Aż 11 uczniów i tegorocznych absolwentów naszej szkoły otrzymało Stypendium Prezydenta Miasta Sopotu! Stypendia zostały wręczone podczas uroczystej gali 19 października 2021 r. na hali Stulecia im. Haffnera.

Lista uhonorowanych uczniów i absolwentów SP nr 8:

• Grajewski Alexander
            • Marszałł Mateusz
            • Schwarzweller Henryk
            • Skamaj Artur
            • Guzowski Hubert
            • Marszałł Zofia
            • Giżewska Hanna
            • Giżewska Zuzanna
            • Szlacheta Patrycja
            • Górski Kuba
            • Szul Krzysztof

Wszystkim nagrodzonym uczniom i absolwentom serdecznie gratulujemy i  życzymy dalszych wspaniałych sukcesów!!!

Dyrektor Szkoły – Sylwia Gasińska

• Powrót po pandemii na medal!

• Od fantastycznego sportowego sukcesu rozpoczynamy nowy rok szkolny 2021/2022. Nasi uczniowie czterokrotnie stanęli na podium podczas Mistrzostw Sopotu w sztafetowych biegach przełajowych. W kategorii młodszej dziewczęta oraz chłopcy zdobyli złote medale i dzięki temu uzyskali awans na finały wojewódzkie. W kategorii klas 7 i 8 dziewczęta zdecydowanie wygrały z przeciwniczkami również gwarantując sobie udział w finale wojewódzkim. Chłopcy po morderczym pojedynku zajęli rewelacyjne drugie miejsce.

Trzymamy kciuki za naszą młodzież, która już za tydzień weźmie udział w finałach mistrzostw województwa pomorskiego!