• ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022r.

• 23.06.2022 – Zakończenie roku szkolnego dla kl. 8  g 17:00

24.06.2022 – Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

( w zależności od aury boisko lub sala gimnastyczna)

9:00     zakończenie roku szkolnego klas 1-3

10:00   zakończenie roku szkolnego  klas 4-7

10:00 zakończenie w oddziałach przygotowawczych - biały domek koło poradni

• FESTYN Z OKAZJI ROZPOCZĘCIA LATA

• 🔥🔥🔥FESTYN Z OKAZJI ROZPOCZĘCIA LATA 🔥🔥🔥

🤹‍♀️🎤

Festyn z okazji rozpoczęcia lata to coroczne wydarzenie w Muzeum Sopotu.

Z tej okazji, w pięknej scenerii ogrodu, odbędzie się rodzinna zabawa.

Zapraszamy dzieci i rodziców do Muzeum Sopotu w niedzielę 26 czerwca w godzinach 11.00-13.00.

W programie między innymi:

godz. 11.00 – 13.00 – warsztaty plastyczne „Sowy, kraby i wiewiórki. Sopocki zwierzyniec”, prowadzenie Iwona Zając,

godz. 11.30 – 12.15 – przedstawienie „Zajączek Bączek”, konkurs "Jakie to zwierzę ?"

- Pokaz baniek

- Malowanie twarzy

Muzeum Sopotu

Księcia Józefa Poniatowskiego 8

www.muzeumsopotu.pl

🥁🎭🤹🤹‍♀️🎤🎷🎸

Serdecznie polecamy i zapraszamy ! :-) ☀️☀️☀️🤜🤛

• Uroczyste rozdanie nagród. :-)

• 9 czerwca we czwartek o godz. 14.00 w Urzędzie Miasta w obecności Prezydenta Miasta i Naczelnika Wydziału Oświaty odbyło się ogłoszenie wyników i uroczyste wręczenie dyplomów oraz nagród za konkursy matematyczne RACHMISTRZ klas 4, 5 oraz MUSZELKA klas 6, 7.

Zaproszenie na uroczystość otrzymali wszyscy finaliści tych konkursów, tj.

RACHMISTRZ:

Szymon Gorski klasa 4a;

Marcel Galewicz klasa 4a;

Hubert Guzowski klasa 5a;

Julia Kędra klasa 5b;

MUSZELKA:

Antoni Węsierski klasa 6b;

Leon Schwarzweller klasa 6b;

Antoni Hanc klasa 6b;

Zofia Marszałł klasa 6b;

Michał Retecki klasa 6b;

Ernest Khramtsou klasa 6b;

Szymon Stasiak klasa 7d;

Aleksandra Szatkowska klasa 7b;

Natalia Gołębiowska klasa 7d;

Magdalena Czapczyk klasa 7d;

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Fotorelacja w załączniku.

• Otwarcie woonerfu w Sopocie.

• 🥁🎷🤹🤹‍♀️

Otwarcie woonerfu w Sopocie!

Parada ul. Parkową i festyn w ogrodach Muzeum Sopotu

start :11 czerwca 2022r.

godz.: 12:00-15:30

Serdecznie zapraszamy! :-)

• Akcja wakacyjna w MDK – Lato 2022

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje ! Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie w okresie od 27 czerwca do 15 lipca 2022 pozostaje otwarty na wspieranie rodziców w zakresie organizacji czasu wolnego dla dzieci i młodzieży. Przygotowaliśmy ofertę zajęć dla pozostających w  naszym mieście młodych Sopocian  i gości z Ukrainy, gwarantującą spędzenie wakacyjnego czasu w sposób rozwijający i twórczy.

Nasze propozycje adresowane są do dzieci od lat 5 i młodzieży szkolnej. Pierwszeństwo udziału w letnich zajęciach mają stali uczestnicy MDK, ale w miarę wolnych miejsc zapraszamy wszystkich, którzy zadeklarują wcześniej chęć skorzystania z naszych propozycji, zgłoszenia należy przesłać w terminie od 06.06.2022 do 24.06.22 na adres: rekrutacja@mdk.sopot.pl

Prowadzimy także  zapisy stacjonarne w budynku MDK przy Al. Niepodległości 763, w dniach:

6,13,20.06 - od 09:00 do 15:00

14,19.06 - od 12:00 do 16:00

10, 24.06 - od 10:00 do 13:00

W ofercie: gry i zabawy na świeżym powietrzu, zajęcia plastyczne dla najmłodszych, malarstwo i rysunek, zajęcia muzyczne – gra na instrumentach, gitara, zabawy z teatrem i piosenką, nauka śpiewu, zajęcia teatralne, taneczne, gimnastyczne, karate oraz szachy i brydż. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszenia( „zgoda rodzica na udział w Akcji Wakacyjnej MDK 2022”) są dostępne na naszej stronie internetowej:

www.mdk.sopot.pl

Літня акція в МДК - літо 2022

Свята швидко наближаються! Молодіжний культурний центр у Сопоті з 27 червня по 15 липня 2022 року залишається відкритим для підтримки батьків в організації вільного часу для дітей та підлітків. Ми підготували пропозицію заходів для молодих жителів Сопота та гостей з України, які перебувають у нашому місті, гарантуючи, що відпустку проводять у розвиваючому та креативному плані.

Наші пропозиції адресовані дітям від 5 років та шкільній молоді. Постійні учасники МДК мають пріоритет для участі в літніх заняттях, але як тільки з’являться вільні місця, запрошуємо всіх, хто заявляє про бажання скористатися нашими пропозиціями заздалегідь, заявки надсилати з 06.06.2022 до 24/ 06/22 за адресою: rekrutacja@mdk.sopot.pl

Також ми ведемо стаціонарний облік у будівлі МДК на Ал. Niepodległości 763:

на: 6,13,20.06 - з 09:00 до 15:00

19.14.06 - з 12:00 до 16:00

10, 24.06 - з 10:00 до 13:00

Пропозиція включає: ігри та заняття на свіжому повітрі, художні заняття для дітей, малювання та малювання, музичні заняття - гри на інструментах, гітарі, ігри з театром та піснею, уроки співу, театр, танці, гімнастика, карате, шах та бридж. . Участь у занятті безкоштовна. Детальна інформація та форма заявки («згода батьків на участь у Літній кампанії MDK 2022») доступні на нашому сайті: www.mdk.sopot.pl

PLAN_WAKACYJNY_2021-2022.pdf​​​​​​​

• 1.06.2022r. Dzień Dziecka

• Wszystkiego najlepszego, usmiechu na twarzy każdego dnia, wielu sukcesów oraz tego, abyście byli zawsze sobą i spełniali swoje marzenia.

Życzy SP8