• Konkurs muzyczny

• 18.03.2024 16:35
        • Dnia 12.03.2024 roku w Akademii Muzycznej w Gdańsku odbył się finał Konkursu Wiedzy o życiu i twórczości Grażyny Bacewicz, dla uczniów klas 6-7-8 szkół podstawowych województwa pomorskiego.
          Z wielką satysfakcją informuję, że w II etapie finału, do którego przeszły cztery drużyny ze szkół podstawowych województwa pomorskiego , dwie drużyny reprezentowały SPnr8 w Sopocie.

I miejsce zdobyła drużyna ze SP8 w Sopocie, ,,Zielone skrzypce w składzie: Yagoda Brzoskowska, Lilia Rogacewicz , Kalina Socha

Wyróżnienie zdobyła drużyna ze SP8 w Sopocie, ,,Zielona nuta w składzie: Dominika Długosz, Malwina Gałka, Amelia Krzysztoszek

Wszystkie finalistki to uczennice klasy 7a.
          Gratulujemy!

• Zajęcia sportowe

• 27.02.2024 10:40
        • Od 1 marca zapraszamy serdecznie  uczniów wszystkich sopockich szkół na zajęcia sportowe, które realizowane będą w ramach projektu Budżetu Obywatelskiego. Będzie to okazja do aktywnego spędzania czasu poprzez ruch, który jest tak ważny dla zdrowia.

Harmonogram zajęć przedstawia się następująco:

Wtorek, godzina 17:00-18:30:
          Dyscyplina: Rugby,
          Miejsce: boisko MKS Ogniwo Sopot, ul. Jana z Kolna 18
          Prowadzący: Jakub Klimpel

Czwartek, godzina 15:00-16:30
          Dyscyplina: Piłka Nożna,
          Miejsce: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 w Sopocie im. Jana Matejki
          Prowadzący: Jakub Klimpel

Piątek, godzina 15:00-16:30:
          Dyscyplina: Piłka Ręczna
          Prowadzący: Przemysław Bałdyga

• 22.02.2024 21:05
        • Dzisiaj odbył się konkurs recytatorski dla uczniów sopockich podstawówek. Nasi reprezentanci zdobyli główne laury. Gratulujemy!
        • I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM

• 12.12.2023 19:35
        • 1.      Dzisiaj rozpoczynamy tradycyjną coroczną akcję „I ty zostań Św. Mikołajem”- z której dochód przeznaczamy na dofinansowanie wyjść dla najbardziej potrzebujących uczniów naszej szkoły. Akcję poprowadzą wychowawcy świetlicy. Wszystkim darczyńcom dziękujemy za okazałe serce.