• 2021/2022

• Język Niemiecki:

kl. 4. - "Wir Smart 1" podręcznik i ćwiczenia

kl. 5 i kl. 6 - kontynuacja podręczników i ćwiczeń z poprzednich klas.

Religia:

kl.1

Poznaje Boży Świat - podręcznik do religii, wyd. Jedność (Nowe podręczniki)

(Podręcznik jest jednocześnie ćwiczeniami do uzupełnienia - nie ma możliwości odkupienia podręczników od starszych uczniów).

Kl. 2

Odkrywam królestwo Boże - podręcznik do religii. Wydawnictwo Jedność.

Podręcznik jest jednocześnie ćwiczeniami do uzupełnienia.

UWAGA! Podręcznik będzie w sprzedaży od 15 lipca 2021 r.. Prosimy zwrócić uwagę, aby podręcznik był oparty na nowej podstawie programowej.

Kl. 3 Jezus jest z nami - zeszyt ćwiczeń z płytą CD + podręcznik, wyd. jedność, Kielce

Podręcznik jest jednocześnie ćwiczeniami do uzupełniania - nie ma możliwości odkupienia podręczników od starszych uczniów.

kl. 4

Miejsca pełne BOGActw - zeszyt ćwiczeń - wyd. jedność, Kielce

Miejsca pełne BOGActwo - podręcznik do nauki religii - wyd. Jedność (Podręcznik można odkupić od starszych uczniów. Ćwiczenia nalezy kupić nowe)

Kl. 5

Szczęśliwi, którzy szukają prawdy - zeszyt ćwiczeń oraz podręcznik do nauki religii, Wydawnictwo Jedność,

(Podręcznik można odkupić od starszych uczniów. Ćwiczenia nalezy kupić nowe)

Kl. 6

Szczęśliwi, którzy odkrywają piękno - zeszyt ćwiczeń

Szczęśliwi, którzy odkrywają piękno - podręcznik do nauki religii. Wyd. Jedność.

UWAGA! Podręcznik i zeszyt ćwiczeń będą w sprzedaży od 15 lipca 2021 r.. Nie kupować podręcznika ani zeszytu ćwiczeń opartych na starej podstawie programowej).

Kl. 7.

Nie kupować ani ćwiczeń ani podręczników. informacja o obowiązujących podręcznikach zostanie podana na początku nowego roku szkolnego.

Klasa 8