• Dzień Kobiet

• W środę, 8 marca, w świetlicy szkolnej obchodziliśmy Dzień Kobiet. Panie obdarowały dziewczynki drobnymi upominkami, a chłopcy zaśpiewali gromkie sto lat.

Ach.. jak miło jest świętować!

• Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę

• Przez cały styczeń i luty w świetlicy szkolnej prowadzona była akcja "Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę", polegająca na zbiórce karmy dla zwierząt ze schroniska w Sopocie.

Akcja każdego roku cieszy się dużym zainteresowaniem. Również w tym roku, uczniowie z wielką radością się do niej włączyli. Dzięki ogromnym sercom dzieci i ich rodziców udało się zebrać karmę, miski, drapaki i inne akcesoria.

Dziękujemy serdecznie wszystkim zaangażowanym!

• Światowy Dzień Kota

• 17 lutego, w świetlicy szkolnej obchodziliśmy Światowy Dzień Kota. Tego dnia, wszystkie zajęcia miały koci akcent.
          Dzieci przebrane były za koty, kolorowały kocie kolorowanki, a panie zorganiozowały konkurs plastyczny pt. "Mój kot".
          To był wyjątkowy dzień!

• Kółka plastyczne

• Odpowiadając na wielkie zainteresowanie dzieci, szeroko rozumianą plastyką, panie ze świetlicy postanowiły otworzyć dwa kółka plastyczno – techniczne.

Podczas zajęć, dzieci przygotowują tematyczne prace z wykorzystaniem różnych technik. To dzięki nim, w naszej świetlicy, panuje piękny wystrój. :)

• Dzień Edukacji Narodowej

• 14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, czyli święto wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników oświaty.
                      Tego dnia uczniowie z klas trzecich przygotowali apel dla byłych i obecnych pracowników szkoły. Także dzieci ze świetlicy szkolnej nie zapomniały, by uczcić to święto. Wraz z paniami przygotowały i wręczyły laurki wszystkim ważnym osobom, dzięki którym tak bardzo lubimy chodzić do szkoły!

• Dzień Chłopaka

• 30 września świętowaliśmy Dzień Chłopaka. Panie zatroszczyły się o słodkie upominki dla chłopców, a dziewczynki złożyły im piękne życzenia. Dodatkowo, od rana przystrajały świetlicową salę rymowanymi wierszykami z okazji tego wyjątkowego święta :).

Wspaniale tak rozpoczynać weekend!