• Projekt Zdalna Szkoła

• Szanowni Rodzice i Uczniowie!

Gmina Miasta Sopotu realizuje projekt finansowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

W ramach realizacji Projektu Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego, dn. 25 maja 2020 r. nasza szkoła otrzymała sprzęt multimedialny w postaci  3 laptoptopów oraz 3 tabletów!

Działanie jest finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. Oś I - Powszechny dostęp do szybkiego internetu, Działanie 1.1 Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach

• Ważne informacje!

• Szanowni Rodzice,

W związku z wystąpieniem w Polsce przypadków zakażenia koronawirusem, decycją Ministerstwa Edukacji Narodowej i Ministerstwa Zdrowia ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne uczniów, nauczycieli oraz pozostałych pracowników szkoły, zawieszone zostają  zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w dn. od 12 marca 2020  do 24 maja 2020 r.

W naszej szkole 12 i 13 marca br. będą jeszcze prowadzone działania opiekuńcze.

Proszę o bieżące śledzenie komunikatów przesyłanych do Państwa za pomocą dziennika elektronicznego Librus, a także  komunikatów udostępnianych przez GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju.

Przypominam Państwu również, że przez najbliższy czas zajęcia będą odbywały się w formie zdalnej.

Proszę wspierać i organizować samodzielną, codzienną naukę dziecka!

Z poważaniem,

Sylwia Łebkowska

Dyrektor SP nr 8 w Sopocie

Sopocka strona z ważnymi informacjami na temat wsparcia psychologiczno-pedagogicznego:

• Uwaga Rodzice! Wydłużony termin składania wniosków

• Szanowni Rodzice,

informujemy, że został wydłużony termin składania wniosków - do 31 maja 2020 r.

Więcej informacji na temat rekrutacji do kl. 1 na rok 2020/2021 znajduje się w zakładce -> Dla Rodziców -> Rekrutacja.