• Piknik Sąsiedzki w Kamiennym Potoku! 5.09.2022r.

• W programie:

👉 Teatr Gargulec - wraca na Kamionkę! Tym razem Pan Biedronka przygotował dla Was "Festyn w Kropki" 🐞 dobra zabawa gwarantowana  🐞

👉 zadbamy o wasze brzuchy! Zaprosimy na grilla a Akademia don Kichota przygotuje pyszne ciasta, a Aqua Sopot orzeźwi napojami z saturatora👉 Fundacja Viva! stworzy strefę seniora w której znajdą się:- poga\danki dietetyczne- przygotowywanie wegańskich potraw na grilla pod okiem dietetyczki- konsultacje dietetyczne oraz analizy składu ciała- punkt informacyjny z materiałami edukacyjnymi

👉 Straż Miejska w Sopocie zaproponuje interaktywną grę XXL w której to sami uczestnicy będą chodzić po planszy

👉 Na warsztatach plastycznych, pod okiem Modesty Miazek zrobicie biedronkowe opaski, którymi ozdobicie swoje głowy podczas kropkowego festynu

Pamiętajmy, że 5.09 to pierwszy dzień głosowania na Budżet Obywatelski, na miejscu będzie można zaznajomić się z projektami i oddać swój głos

Przy Spółdzielni Mieszkaniowej im. J.I. Kraszewskiego zawsze jest dobra zabawa!Zapraszamy na dobry początek września  Zachęcamy do informowania znajomych i sąsiadów i udostępniania informacji!

• Rozpoczęcie roku szkolnego już 1.09.2022r.(we czwartek)

godz.: 9:00 klasy II-III oraz oddziały przygotowawcze

godz.: 10:00 klasy IV-VIII

godz.: 12:00 klasy I

Miejsce rozpoczęcia w zależności od pogody : boisko szkolne lub sala gimnastyczna

• Językowe półkolonie dla dzieci cudzoziemskich w Sopocie

• Półkolonie odbywają się w Naszej szkole od 16.08.2022r. Zajęcia mają na celu podniesienie umiejętności posługiwania się językiem polskim, ale także większą integrację dzieci i młodzieży z doświadczeniem migracyjnym w nowym środowisku czy też podniesienie poziomu kompetencji społecznych i tzw. inteligencji emocjonalnej.

Za Nami "pierwsze koty za płoty", m.in. zajęcia z języka polskiego, wycieczka do Grodziska i odwiedziny wiceprezydentki Sopotu Pani Magdaleny Czarzyńskiej- Jachim.

– "Bardzo się cieszę, że dzięki pozyskanym środkom udało się nam zorganizować te półkolonie" – mówi Magdalena Czarzyńska-Jachim, wiceprezydentka Sopotu. – "Program zajęć jest różnorodny i ciekawy, dostosowany do wieku i umiejętności dzieci. To duże wsparcie dla nich przed wrześniowym powrotem do szkoły".

Zadanie jest finansowane w ramach projektu „Cash-based assistance in response to the humanitarian crisis in Ukraine” przez amerykańską organizację Care realizowanym przez PCPM. Operatorem zadania jest Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sopocie.

Zajęcia z języka polskiej w podziale na dwie grupy. :-)

Wycieczka do Grodziska :-)